house
chevron_rightСтатии
chevron_rightЛюбопитни факти за творците в Handmasters.bg
visibility98access_time05.12.2022

Любопитни факти за творците в Handmasters.bg

Здравейте, скъпи приятели!

В тази статия ще Ви представя няколко поне за мен любопитни и интересни факти относно творците в платформата. Надявам се да е интересно и ползотворно за Вас! 😊

Първия регистрирал се творец в платформата

Първия регистрирал се някога в платформата творец е Карикоко. Още с анонсирането на платформата, тя беше първата, която веднага прояви желание да разучи, да разгледа и да се възползва от макар и лимитираните тогава възможности на платформата. Това се случи на 5-ти септември 2020-та година! Дали по усет или по преценка, това няма значение, защото съм ѝ искрено благодарен, че ми се довери! Пожелавам ѝ много творчески и личностни успех!

Творецът с най-много творения

Творецът с най-много творения е NaturalArt. Цели 448! Това означава, че творенията на NaturalArt заемат 1.73% от цялата платформа, което не е никак малък процент, на фона на всички 3800+ творци в платформата! И ако тези числа са чисто и просто статистика, за мен са важни, защото показват високото ниво на доверие от страна на NaturalArt към мен, за което сърдечно ѝ благодаря!

Творецът с най-много отзиви

Напълно заслужено според мен, това е не кой да е друг, а Artpontic! Трите отлични отзива достатъчно красноречиво показват отношението ѝ към клиента, прецизността на изработката, цялостната презентация. Както може да се види, аз съм един от хората докоснали се лично до вълшебството на Artpontic. "Страхотно преживяване" е най-точното определение на това, което ще получите като клиенти на Artpontic! Бих добавил и пътешествие! Защото докато стигнете до самото творение, започвайки от опаковката, ще преминете през няколко дестинации. Всички те ще спрат дъха Ви! Пожелавам на всички творци да работят по този начин, защото това е пътят, който ще прослави българския творец!

Творецът с най-много преглеждания

Творецът с най-много преглеждания е Бръшлянка! Цели 3504! И да, напълно заслужено! Защото освен приказното творчество на Бръшлянка, тя е един от хората, които разбират, че всичко на този свят зависи от нас самите - тя е изключително активна, както в платформата, така и в социалните мрежи. Не спира да споделя творенията си от Handmasters, с линк към платформата, като по този начин се индексира изключително високо в Google. Използва по доста умел начин инструментите, които предлага платформата и разбира се резултатът е налице! Взимайки нейния пример, все повече и повече творци успяват да популяризират творчеството си!

Творецът с най-много последователи

Изобщо не е учудващо за мен, че творецът с най-много последователи отново е Бръшлянка - 90 броя! Спрямо втория творец, това е с 2.5 пъти повече! Изглежда упоритостта, целият този труд (както в ателието си, така и в платформата), но най-вече постоянството на Бръшлянка, ѝ се отплащат!

Творецът, чиито творения най-много пъти са били "Творение на деня"

Напълно заслужено, това е АртИскри! Цели 39 пъти от създаването на платформата. Един изключително симпатичен и добродушен човек, който изпипва творенията си и до най-малкия детайл! Говоря за това от личен опит, тъй като имах щастието тази година да я срещна на живо и да получа творенията си директно от златните ѝ ръце! Имам нейни диадеми за моята дъщеря, които детето ми обожава да носи.

Да припомня - творението на деня е творението с най-много реакции от изминалия ден за най-кратък период от време. За да е справедливо, едно творение може да бъде творение на деня само веднъж седмично! Творенията на АртИскри са събрали до момента общо 113 реакции! Втория в тази класация е с 44, което прави АртИскри абсолютен лидер в тази класация!

Последния регистрирал се творец, добавил поне 3 творения

Това е Радосвета Ботева! Радосвета се е регистрирала вчера следобед, а вече има 4 добавени творения! Преглеждайки профила ѝ, разбирам, че се занимава с рисуване върху дрехи. Нека поощрим труда на Радосвета и я затрупаме с последователи! Успех Радосвета и благодаря, че използвате платформата!

Последния регистрирал се творец, оформил профила си в първите 24 часа след регистрацията си

Това е Росица Зачева (Роси То)! Тя се е регистрирала снощи в 20:41 часа, но вече е оформила своя профил - добавила е профилна снимка, снимка на корицата си, местоположение, а дори и 2 творения! Росица, пожелавам Ви много успехи в платформата, както и много последователи! Благодаря Ви за доверието!

Скъпи читатели, надявам се, че статията Ви е харесала. Ако смятате, че съм пропуснал нещо интересно, моля да ме подсетите в коментарите на тази статия, а аз ще се постарая да ги подготвя за Вас в нова!

Не забарвяйте, че Вие също можете да пишете статии. Това е особено полезно за Вас, тъй като по този начин ще заемате по-голяма част от платформата и ще се откроявате повече, тъй като ще се показвате пред повече хора. Това ще Ви помогне да се индексирате по-добре в Google, профилите Ви ще стават по-известни, а успоредно с това и творчеството Ви!

Благодаря за вниманието! 🙏
С Уважение!

ПП. Очаквайте скоро следващата ми статия - "Любопитни факти за творенията в Handmasters.bg"

Коментари
sync